Statystyki drużyny

Aktualności

Tylko remis z Rydzyną

• autor: Adi :), 2011-10-04 15:04

W sobote przy ulicicy sportowej drużyna z Kaszczoru potrafiła tylko zremisować z Rydzyniakiem, który zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 6pkt.

Pierwsze minuty meczu były prowadzone pod dyktando gości, którzy w 10 minucie spotkania wychodzą na prowadzenie. Kolejne minuty spotkania to już lepsza gra naszego zespołu, którzy z minuty na minutę  zaczeli dominować na murawie. W 33 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Kędziora i na przerwę w tym spotkaniu schodziliśmy z wynikiem 1:1.

Drugie 45 minut to już przewaga naszego zespołu lecz dogodne sytuacje bramkowe jakie mieli Łukasz Józefowski czy Damian Lisiewicz nie była zakończone golem na wagę 3pkt. Niestety nasza drużyna kolejny raz w tym sezonie nie potrafiła na własnym boisku zdobyć kompletu pkt.