Statystyki drużyny

Aktualności

3 pkt. dla Kaszczoru!

• autor: Adi :), 2011-10-17 09:28

W niedzielne popołudnie nasza drużyna zmierzyła się z LZS Stare Oborzyska. Faworytem w tym meczu byli nie wątpliwie goście lecz Sokół walką o każdy metr boiska zwyciężył w tym spotkaniu 3:1.

Pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy od pierwszego gwizdka sędziego rzucili się do ataku. Kilka ładnych akcji Lubosza kończyły się spalonymi. Nasza drużyna w tym spotkaniu zagrała z kontry co się opłaciło. Pierwszy gol dla drużyny z Kaszczoru padł po ładnej akcji, którą zaczął Dawid Czernicki. Ładnym podaniem uruchomił Dawida Skorupińskiego, ten zaś wyłożył futbolówkę do Karola Kamieniarza a ,,mrówa" posłał piłkę do siatki przyjezdnych. Sokół - LZS 1:0. W kolejnych minutach pierwszej połowy goście chcieli szybko odrobić straty lecz kolejny dobry przechwyt piłki przez naszego gracza okazał się zalążkiem kolejnego gola dla Sokoła. Łukasz Józefowski uruchamia Dawida Skorupińskiego a ten sam na sam wychodzi z bramkarzem gości i strzela kolejną bramkę dla naszej drużyny. Kaszczor - Stare Oborzyska 2:0. Do końca pierwszych 45 minut wynik nie uległ zmianie.

Druga odsłona meczu podobnie była pod dyktando gości lecz w naszej bramce dobrze spisywał się Mateusz Błaszczak, który kilkakrotnie pokazał się z dobrej strony w tym spotkaniu. W 81 minucie Kaszczor dokonał zmiany. Plac gry opuścił Adrian Czernicki a w jego miejsce wszedł Arek Maciejewski. W końcowych minutach po ładnej akcji Łukasza Józefowskiego trzeciego gola dla naszej drużyny strzela ponownie Karol Kamieniarz i mamy 3:0. Niestety w doliczonym czasie gry Dorian fauluje napastnika gości w polu karnym i otrzymuje czerwoną kartkę. Zawodnik Starych Oborzysk nie myli się i ustala wynik na 3:1. :)

Dziękuje wszystkim zawodnikom za zaangażowanie meczowe oraz kibicom za przybycie.